info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو بیمه دوم
category

ایستگاه اتوبوس مترو بیمه دوم (محله کوی بیمه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو بیمه دوم

ایستگاه اتوبوس مترو بیمه دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی بیمه تهران و بزرگراه لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله کوی بیمه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارخانه نوآوری آزادی، فضای کار اشتراکی زاویه، ورودی مترو ایستگاه بیمه، درمانگاه آزادی و استودیو نوآوری هوبان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بيمه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو بیمه دوم تهران

ایستگاه اتوبوس مترو بیمه دوم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کوی بیمه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه لشگری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مترو بیمه دوم تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد قرار دارد. همچنین تاکسی تک را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مترو بیمه دوم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو بیمه دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ آیه
  بزرگراه لشگری، نفیسی، بین فرهاد و راه آهن
 • ایستگاه اتوبوس استادیوم
  بزرگراه لشگری، نفیسی، بین راه آهن و حنانی
 • ایستگاه اتوبوس ستاری
  بزرگراه لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو بیمه دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو بیمه دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو بیمه دوم ندارد.
  neshan logo