info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه پلیس
category

ایستگاه اتوبوس سه راه پلیس (محله فرودگاه مهرآباد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه پلیس

ایستگاه اتوبوس سه راه پلیس (ایستگاه اتوبوس) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و بزرگراه لشگری، فرودگاه مهرآباد، معراج واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرودگاه مهرآباد تهران، مجموعه پذیرایی سینار(هما)، پارکینگ ترمینال 1 و 2، شرکت خدمات بار هوایی اروپا پیک و پارکینگ کارکنان هما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه پلیس تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس سه راه پلیس تهران، شهر تهران، محله فرودگاه مهرآباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه لشگری، فرودگاه مهرآباد، معراج می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه پلیس تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی گشت مهرآباد قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه پلیس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمه چهارم
  بزرگراه لشگری، بین رستمی و فلسفی
 • ایستگاه اتوبوس بیمه
  بزرگراه لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه پلیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه پلیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه پلیس ندارد.
  neshan logo