عکس تالار پرواز
category

تالار پرواز (محله فرودگاه مهرآباد، تهران)

متفرقه
4.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج

موقعیت تالار پرواز در محله فرودگاه مهرآباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

تالار پرواز در محله فرودگاه مهرآباد تهران و بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه تعاونی کارکنان گمرک و همچنین فرودگاه مهرآباد تهران، مرکز آموزش و دانشگاه صنعت هواپیمایی کشوری، مجموعه ورزشی شرکت فرودگهای کشور، استخر هواپیمایی کشوری و خودپرداز بانک سامان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قدرتی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تالار پرواز تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تالار پرواز تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تالار پرواز تهران ندارد.