عکس بانک سپه شعبه مهرآباد (قوامین سابق)
category

بانک سپه شعبه مهرآباد (قوامین سابق) (محله فرودگاه مهرآباد، تهران)

بانک
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج، پرواز

موقعیت بانک سپه شعبه مهرآباد (قوامین سابق) در محله فرودگاه مهرآباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بانک سپه شعبه مهرآباد (قوامین سابق) (بانک) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و خیابان پرواز واقع شده است. این مکان یکی از دوازده بانک در محله فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرودگاه مهرآباد تهران، مجموعه پذیرایی هما، پارکینگ ترمینال 1 و 2، پارکینگ کارکنان هما و ایستگاه اتوبوس سه راه پلیس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج، پرواز


سایر بانک‌های که در محدوده بانک سپه شعبه مهرآباد (قوامین سابق) واقع شده‌اند:

 • بانک سپه
  (2.0)
  بزرگراه لشگری، معراج
 • بانک تجارت
  (5.0)
  فرودگاه مهر آباد
 • بانک انصار
  (3.0)
  بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج
 • بانک ملی شعبه هما
  (3.0)
  فرودگاه مهر آباد
 • بانک سامان
  بزرگراه لشگری، فرودگاه مهر آباد، معراج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سپه شعبه مهرآباد (قوامین سابق) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بانک خودپرداز

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سپه شعبه مهرآباد (قوامین سابق) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سپه شعبه مهرآباد (قوامین سابق) تهران ندارد.