info
عکس بانک سپه
category

بانک سپه (محله فرودگاه مهرآباد، تهران)

درباره‌ی بانک سپه

بانک سپه (بانک) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و خیابان معراج واقع شده است. این مکان یکی از دوازده بانک در محله فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه علوم زمین و فروشگاه تعاونی کارکنان گمرک و همچنین سازمان نقشه برداری کشوری، مجموعه ورزشی پنها، فضای سبز، استخر نقشه برداری تهران و خودپرداز بانک سپه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سپه تهران

بانک سپه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله فرودگاه مهرآباد پیدا کنید. بانک سپه تهران را می‌توان از بانک‌های خوب محله فرودگاه مهرآباد برشمرد. بانک‌های بانک سامان، بانک سپه و بانک سپه شعبه مهرآباد (قوامین سابق) هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک سپه تهران برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. این بانک به ایستگاه مترو پایانه ۴ و ۶ فرودگاه مهرآباد نزدیک است. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک سپه تهران در ایستگاه اتوبوس مدرسه پیاده شوید.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. اگر برای انجام کاری به بانک سپه تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

ما اطلاعات دقیق بانک سپه تهران را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سپه واقع شده‌اند:

 • بانک سامان
  بزرگراه لشگری، فرودگاه مهرآباد، معراج
 • بانک سپه
  لشگری، فکوری
 • بانک سپه شعبه مهرآباد (قوامین سابق)
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، معراج، پرواز
 • بانک شهر
  (4.0)
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Maryam (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سپه ندارد.
  neshan logo