info
عکس ایستگاه اتوبوس اداره مرکزی
category

ایستگاه اتوبوس اداره مرکزی محله فرودگاه مهرآباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اداره مرکزی

ایستگاه اتوبوس اداره مرکزی (ایستگاه اتوبوس) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و خیابان فرودگاه مهرآباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه پذیرایی سینار(هما)، ادارات مرکزی هما، زمین چمن فرودگاه، فروشگاه چرم درسا و زیتون حسنلو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بیمه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اداره مرکزی تهران

ایستگاه اتوبوس اداره مرکزی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله فرودگاه مهرآباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه لشگری، فرودگاه مهرآباد می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اداره مرکزی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی تک را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اداره مرکزی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اداره مرکزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس حسینی
  بزرگراه لشگری، نفیسی، بین ششم و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس شهید رحمانی
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس کیوان
  بزرگراه لشگری، نفیسی، بین دوم و کیوان
 • ایستگاه اتوبوس سازمان هواپیمایی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، حجاج، پرواز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اداره مرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اداره مرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اداره مرکزی ندارد.
  neshan logo