info
عکس تاکسی گشت مهرآباد
category

تاکسی گشت مهرآباد محله فرودگاه مهرآباد، تهران

تاکسی تلفنی
4.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاکسی گشت مهرآباد

تاکسی گشت مهرآباد (تاکسی تلفنی) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و خیابان بسیج واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه علوم زمین و فروشگاه تعاونی کارکنان گمرک و همچنین سازمان هواشناسی کشور، خودپرداز بانک ملی ایران، نانوایی بربری و تعمیرگاه خودرو قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی گشت مهرآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی گشت مهرآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی گشت مهرآباد ندارد.
neshan logo