info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان
category

ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان محله جواد الائمه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان

ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان (ایستگاه اتوبوس) در محله جواد الائمه یزد و بلوار شهیدان اشرف واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا و سیتی سنتر و همچنین گیم نت شادن، هایپر شهاب، رستوران ایتالیایی کانولی، مجتمع تجاری تفریحی رفاهی سیتی سنتر و افق کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان یزد

در شهر یزد، محله جواد الائمه ، ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهیدان اشرف است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان تندگویان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهد کودک گلها
  بلواردانشگاه، ملاصدرا، بین ملاصدرا 7 و 9
 • ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم
  طراوت، بین میدان ایثار و شبنم
 • ایستگاه اتوبوس امام حسن مجتبی
  طراوت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان ندارد.
  neshan logo