info
عکس ایستگاه اتوبوس بین خ بوستان 1و 2
category

ایستگاه اتوبوس بین خ بوستان 1و 2 محله باغستان، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بین خ بوستان 1و 2

ایستگاه اتوبوس بین خ بوستان 1و 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله باغستان کرج و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله باغستان کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آقای خوشمزه جان، کبابی رضا گلپایگانی، مرکز خرید ارزان مال، شیرینی نسترن و بانک مسکن | باغستان کرج ۴422 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بین خ بوستان 1و 2 کرج

در شهر کرج، محله باغستان ، ایستگاه اتوبوس بین خ بوستان 1و 2 کرج قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار امام خمینی، بین بوستان دوم و بوستان یکم بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بین خ بوستان 1و 2 کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی علی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بین خ بوستان 1و 2 کرج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بین خ بوستان 1و 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای موذن
  بلوار موذن، بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی
  بلوار امام خمینی، دانش
 • ایستگاه اتوبوس موذن
  بلوار موذن، بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس خ 19
  بلوار ظفر
 • ایستگاه اتوبوس خ 10 شرقی
  بلوار امام خمینی، دانش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بین خ بوستان 1و 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بین خ بوستان 1و 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بین خ بوستان 1و 2 ندارد.
  neshan logo