info
عکس لاستیک
category

لاستیک محله جمهوری، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لاستیک

لاستیک (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله جمهوری تهران و خیابان توحید واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه مرتبط با خودرو در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ برج گردون و همچنین بهار ترافیک، آش علی بابا، مدیریت تدارکات و مهندسی بانک تجارت، مدیریت شعب جنوب غرب بانک تجارت و مترو برگر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده لاستیک واقع شده‌اند:

 • لوازم لوکس اتومبیل برادران مولائی
  بزرگراه نواب صفوی، شکوفه، بین اسکندری و اول
 • فروشگاه موتور اسکن
  آزادی، سامانی
 • فروشگاه کویر موتور
  آزادی، بین سامانی و توحید
 • پیمان اسپرت
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، نرسیده به نعمتی پور
 • تایر شاپ
  (5.0)
  نواب صفوی، آذربایجان شرقی، بین سنبله و فیاضی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط desmond (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لاستیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لاستیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لاستیک ندارد.
  neshan logo