عکس فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش (محله کوچه بیوک، یزد)

فروشگاه زنجیره‌ای
1.0
1 رای
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بیست و دو بهمن، بین رسالت و کوی شهدای بیوک

موقعیت فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در محله کوچه بیوک یزد را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

از این مکان خرید کن و ۲ درصد از پولِ‌تو پس بگیر!

پیشنهاد از

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله کوچه بیوک یزد و خیابان بیست و دو بهمن واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله کوچه بیوک یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) و پاساژ خاتم و همچنین فروشگاه چرخ گردون، بیمه نیروهای مسلح، مرکز سلامت مهر شفا، داروخانه دکتر موسوی و دنیای کنترل قرار گرفته است.


درباره فروشگاه زنجیره ای افق کوروش

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در محله کوچه بیوک شهر یزد، در خیابان بیست و دو بهمن قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (+989130975710) تماس بگیرید. فروشگاه زنجیره ای افق کوروش یکی از فروشگاه‌های خوب محله کوچه بیوک است و مشتریان زیادی دارد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه جانبو، فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه و فروشگاه رفاه قرار دارند.


چطور به فروشگاه زنجیره ای افق کوروش برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای افق کوروش را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه زنجیره ای افق کوروش مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه زنجیره ای افق کوروش را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بیست و دو بهمن، بین رسالت و کوی شهدای بیوک

تلفن تماس: +989130975710

ساعت کاری فروشگاه زنجیره ای افق کوروش

 • شنبه08:00 - 22:00
 • یک‌شنبه08:00 - 22:00
 • دوشنبه08:00 - 22:00
 • سه‌شنبه08:00 - 22:00
 • چهارشنبه08:00 - 22:00
 • پنج‌شنبه08:00 - 22:00
 • جمعه08:00 - 22:00

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای افق کوروش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه جانبو
  بلوار مطهری، بین شهدا و حامی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  17 شهریور
 • فروشگاه رفاه
  بیست و دو بهمن، 17 شهریور، بین کوچه‌ی سحر و ابوذر 43
 • فروشگاه افق کوروش
  پاکنژاد، زیتون
 • فروشگاه افق کورش جواد الائمه
  (3.0)
  پاکنژاد، بعد از رضا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط s kh (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش ندارد.
  neshan logo