عکس خوابگاه حضرت علی اکبر
مشاهده در نقشه نشان
category

خوابگاه حضرت علی اکبر (محله حنا، یزد)

خوابگاه و پانسیون
4.0
5 رای
استان یزد یزد استان یزد، یزد، فرخی، شهید خسرو مجتبی

موقعیت خوابگاه حضرت علی اکبر در محله حنا یزد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

خوابگاه حضرت علی اکبر (خوابگاه و پانسیون) در محله حنا یزد و خیابان شهید خسرو مجتبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین قند و نبات افضلی (سوغات یزد)، پزشکی قانونی، کتاب واحه، دکتر محمد فرات یزدی و پروتیین کوثر قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، فرخی، شهید خسرو مجتبی

تلفن تماس: 03536229312


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mohammad (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه حضرت علی اکبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

خوابگاه علی اکبر پانسیون خوابگاه دانشجویی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه حضرت علی اکبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه حضرت علی اکبر ندارد.
neshan logo