info
عکس ایستگاه اتوبوس ماه سلطان
category

ایستگاه اتوبوس ماه سلطان محله ستار، خوراسگان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ماه سلطان

ایستگاه اتوبوس ماه سلطان (ایستگاه اتوبوس) در محله ستار خوراسگان و خیابان سلمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله ستار خوراسگان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران ماه سلطان، دخانیات ویجی، ایستگاه اتوبوس ماه سلطان، لبنیات چنگانیان و پیرایش احمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ماه سلطان خوراسگان

ایستگاه اتوبوس ماه سلطان خوراسگان در شهر خوراسگان، محله ستار و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در سلمان، بین شبنم و نسیم واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ماه سلطان خوراسگان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف خوراسگان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس مدارس شایستگان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ماه سلطان خوراسگان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ماه سلطان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس املاک رضوی
  اریسون، رضوی، بین حسینیه و فضل الله نادری
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  جی شرقی، شهید حسنعلی عابدی، مقداد
 • ایستگاه اتوبوس شریعتی
  جی شرقی، بین عابدی و احمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ماه سلطان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ماه سلطان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ماه سلطان ندارد.
  neshan logo