info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک جوان
category

ایستگاه اتوبوس پارک جوان محله پاسداران، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک جوان

ایستگاه اتوبوس پارک جوان (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران حمیدیا و بلوار شهید دشتی، بلوار ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک مهسا، باشگاه ورزشی بانوان آریسا، سوپر لاله، نانوایی زارع و نمایندگی دیار خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک جوان حمیدیا

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک جوان حمیدیا، شهر حمیدیا، محله پاسداران است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید دشتی، بلوار ارتش قرار دارد. ایستگاه اتوبوس پارک جوان حمیدیا محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف حمیدیا می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ارابه قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک جوان حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک جوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی شهید کاظمی
  بلوار جعفرزاده
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی آفتاب
  بلوار شهید قندی، نرسیده به میدان شهید الله دادی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی عرفان
  بلوار پاسداران، شهید زرگر، فلاح 3
 • ایستگاه اتوبوس آریانا
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، فلاح 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک جوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک جوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک جوان ندارد.
  neshan logo