info
عکس فرش متحد آسیا
category

فرش متحد آسیا اصفهان

فروشگاه فرش و موکت
3.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فرش متحد آسیا

فرش متحد آسیا (فروشگاه فرش و موکت) در اصفهان و خیابان شریف شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بستنی حاج علی محمد رهنان، مرکز بهداشت شماره یک رهنان، مسجد فاطمیه، مجتمع مبل دی و رستوران آقای کباب قرار گرفته است.

درباره فروشگاه فرش متحد آسیا اصفهان

فروشگاه فرش متحد آسیا اصفهان در شهر اصفهان، محله ماشاده، واقع شده است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (03133332966) تماس بگیرید. فروشگاه فرش متحد آسیا اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله ماشاده است. نمایشگاه فرش و قالیشویی یاری و فروشگاه فرش و موکت حسینی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه فرش متحد آسیا اصفهان برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه فرش متحد آسیا اصفهان مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس گلزار شهدا قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه فرش متحد آسیا اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه فرش متحد آسیا اصفهان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های فرش و موکت که در محدوده فرش متحد آسیا واقع شده‌اند:

 • نمایشگاه فرش و قالیشویی یاری
  شریف غربی، مطهری
 • فروشگاه فرش و موکت حسینی
  ابوذر، بین جعفری و نادری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mahantavakoli.71 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فرش متحد آسیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فرش متحد آسیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فرش متحد آسیا ندارد.
  neshan logo