info
عکس باشگاه ورزشی اندیشه
category

باشگاه ورزشی اندیشه اصفهان

سالن و مجموعه ورزشی
5.0
9 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه ورزشی اندیشه

باشگاه ورزشی اندیشه (سالن و مجموعه ورزشی) در اصفهان و خیابان عطاالملک واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادی پارک، بیمارستان دکتر علی شریعتی و مجتمع تجاری پارک و همچنین استخر مهتاب (شرکت برق منطقه ای) اصفهان، پانسیون مطالعاتی پسرانه لاپلاس، شرکت برق منطقه ای اصفهان، داروخانه دکتر نارنین بختیاری و راهنمایی غیر انتفایی حکیم سنایی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از سالن‌های ورزشی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه ورزشی اندیشه واقع شده‌اند:

 • سرزمین سلامتی وانا
  نظر شرقی، جوهری، بین انوشیروان و گل مریم
 • باشگاه پرشین
  شیخ صدوق شمالی، بین شهید بهمن شریفات و نسترن
 • باشگاه بدن سازی مارسا 2
  شیخ صدوق شمالی، بین شهید بهمن شریفات و نسترن
 • باشگاه تنیس انقلاب
  میدان آزادی
 • باشگاه تخصصی ورزشی حرکات اصلاحی و ماساژ دکتر مستغنی
  توحید جنوبی، بیستون، نسترن 5
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرزو برخورداری (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 20 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه ورزشی اندیشه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 20 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه ورزشی اندیشه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه ورزشی اندیشه ندارد.
  location اصفهان، چهارباغ بالا، کوچه عطاالملک (۲۲)، پلاک ۳۰
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری باشگاه ورزشی اندیشه

  شنبه 07:30 تا 20:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 20:30
  دوشنبه 07:30 تا 20:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 20:30
  چهارشنبه 07:30 تا 20:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 20:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo