info
عکس ایستگاه اتوبوس شیرازی
category

ایستگاه اتوبوس شیرازی (محله مسعودیه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شیرازی

موقعیت ایستگاه اتوبوس شیرازی در محله مسعودیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شیرازی (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و میدان شیرازی (شهید بیدی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین بازار تره بار مسعودیه، سرای محله مسعودیه، ورزشگاه قدس، اتصالات گاز آریا و فروشگاه مرکزی قلقلک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیرازی

ایستگاه اتوبوس شیرازی را می‌توانید در شهر تهران، محله مسعودیه میدان شیرازی (شهید بیدی) پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در میدان شیرازی (شهید بیدی) واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شیرازی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس قصر نوین هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شیرازی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شیرازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه والفجر خاوران
  ابومسلم خراسانی، چهارم
 • ایستگاه اتوبوس کوهسار تخلیه
  هنرستان، کوهسار
 • ایستگاه اتوبوس شیرودی
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس یاس
  غلامی، صدوقی پنجم
 • ایستگاه اتوبوس ونوس
  بزرگراه بسیج، خاتم الانبیا، نجف زاده، بیست متری قائم، بین مدنی پنجم و مدنی ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شیرازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شیرازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شیرازی ندارد.
  neshan logo