info
عکس شرکت حمل ونقل بین‌المللی سوسنگرد
category

شرکت حمل ونقل بین‌المللی سوسنگرد محله جوادیه (زمانی)، تهران

شرکت حمل و نقل

درباره‌ی شرکت حمل ونقل بین‌المللی سوسنگرد

شرکت حمل ونقل بین‌المللی سوسنگرد (شرکت حمل و نقل) در محله جوادیه (زمانی) تهران و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این شرکت یکی از سه شرکت حمل و نقل و باربری در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باربری سفیر ترابر، گروه ثامن، تعمیرگاه برادران اسحاقی ، خوابگاه مرکزی شرکت حمل و نقل ریلی رجا و سوپر مارکت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شرکت به ایستگاه مترو ترمینال جنوب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر شرکت‌های حمل و نقل که در محدوده شرکت حمل ونقل بین‌المللی سوسنگرد واقع شده‌اند:

 • باربری صبا
  شوش، بین مرسلی و لرستانی
 • باربری خلیلی
  شوش، بین مرسلی و لرستانی
 • کالارسان
 • باربری فرزانگان ترابر شهر
  شوش، بین مرسلی و لرستانی
 • باربری
  شوش، بخارایی، عالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط منوچهر صادقی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت حمل ونقل بین‌المللی سوسنگرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت حمل ونقل بین‌المللی سوسنگرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت حمل ونقل بین‌المللی سوسنگرد ندارد.
  neshan logo