info
عکس ایستگاه اتوبوس ترمینال جنوب
category

ایستگاه اتوبوس ترمینال جنوب محله خزانه، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ترمینال جنوب

ایستگاه اتوبوس ترمینال جنوب (ایستگاه اتوبوس) در محله خزانه تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارکینگ روباز ترمینال جنوب، شرکت تعاونی تی بی تی ۱۵، کارخانه روغن نباتی قو، تعاونی 1 و بانک شهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترمینال جنوب تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس ترمینال جنوب تهران، شهر تهران، محله خزانه است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه بعثت بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ترمینال جنوب تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو مترو شهید بخارایی است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس برادران گلکار بجز هادی واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ترمینال جنوب تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ترمینال جنوب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران
  شوش، بخارایی، بین پور جوادی و مرادی
 • ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان مادر
  شوش، مرسلی، نرسیده به عالی
 • ایستگاه اتوبوس صابونیان
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس پارک بعثت
  بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ترمینال جنوب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ترمینال جنوب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ترمینال جنوب ندارد.
  neshan logo