عکس ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد (محله جوادیه (زمانی)، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بعد از شوش

موقعیت ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد در محله جوادیه (زمانی) تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه (زمانی) تهران و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باربری جهانگیر، گروه ثامن، شرکت ریل پرداز نوآفرین، درب نقلیه راه آهن ورودی ۳ و ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ترمينال جنوب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد

ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد در شهر تهران، محله جوادیه (زمانی) و بلوار شهید رجایی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، بعد از شوش قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو ترمينال جنوب قرار دارد. همچنین شما می‌توانید شرکت مسافری محبان قم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، بعد از شوش


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل خانی آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دروازه غار
  خیام، بین آهن فروشان و جعفری
 • ایستگاه اتوبوس تهرانچی
  وحدت اسلامی، بین باقری جدی و رفیعی
 • ایستگاه اتوبوس بهرام
  شوش، بین لرستانی و بخارایی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران
  شوش، بخارایی، بین پور جوادی و مرادی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب تخلیه
  بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد ندارد.
  neshan logo