info
عکس ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد
category

ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد محله جوادیه (زمانی)، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد

ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه (زمانی) تهران و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت حمل و نقل جهانگیر، گروه ثامن، تعمیرگاه برادران اسحاقی ، بنگاه شمس و شرکت ریل پرداز نوآفرین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شوش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد تهران

ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد تهران در شهر تهران، محله جوادیه (زمانی) و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو ترمینال جنوب قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل خانی آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهرام
  شوش، هرندی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه کارگران
  شوش، بخارایی، بین پور جوادی و مرادی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب سعدی جنوبی
  بزرگراه بعثت، عباسی
 • ایستگاه اتوبوس مختاری
  مختاری، بین کلاته و تختی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل خانی آباد ندارد.
  neshan logo