info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان مادر
category

ایستگاه اتوبوس بوستان مادر (محله باغ آذری، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان مادر

ایستگاه اتوبوس بوستان مادر (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ آذری تهران و خیابان مرسلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک مادر، دبیرستان تیزهوشان پسرانه علامه حلی 7، زمین چمن شهدای گمنام، مسجد قاسم همدانی و انبار ۷ عبدالملکی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ترمينال جنوب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان مادر تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بوستان مادر تهران است که در محله باغ آذری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شوش، مرسلی، نرسیده به عالی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بوستان مادر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو شوش نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شرکت مسافری محبان قم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بوستان مادر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان مادر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بعثت
  بلوار شهید رجایی، بین شهید نیک بین و بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب تخلیه
  بزرگراه بعثت، عباسی
 • ایستگاه اتوبوس دروازه غار
  خیام، بین آهن فروشان و جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان مادر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان مادر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان مادر ندارد.
  neshan logo