info
عکس کباب صوفی
category

کباب صوفی محله کیانپارس، اهواز

کباب و حلیم‌فروشی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کباب صوفی

کباب صوفی (کباب و حلیم‌فروشی) در محله کیانپارس اهواز و خیابان مرز محله واقع شده است. این کبابی یکی از هفده کباب و حلیم‌فروشی در محله کیانپارس اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان، هایپرمارکت هانی، رستوران دارچین، خانه استیک و غذای بیرون بر میثم (کترینگ) قرار گرفته است.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده کباب صوفی واقع شده‌اند:

 • رستوران شیش کباب
  اروند، لطفی، بین بیست و هفتم و بیست و ششم
 • کبابسرای آقاجون
  کیانپارس، بین 2 و 3
 • آش و حلیم آریا پسند
  اروند، چهارم، وهابی شمالی، بین مطهری و میهن
 • کبابی بهار
  کیانپارس، بین 4 و 5
 • آش و حلیم نمونه
  اروند، هفتم، وهابی شمالی، بین 1 و خیابان 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط moradipoor.hooshang (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کباب صوفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کباب صوفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کباب صوفی ندارد.
  neshan logo