info
عکس حوله زمرد
category

حوله زمرد اصفهان

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی حوله زمرد

حوله زمرد (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان سنبلستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امین، موزه نساجی شیخ الاسلام و پاساژ محسن و همچنین خانه تاریخی بخردی، فروشگاه اتکا، ماشین شارژی آریا، هتل قایلی و زورخانه پهلوان رحیم نجارپور قرار گرفته است.

درباره فروشگاه حوله زمرد اصفهان

فروشگاه حوله زمرد اصفهان در شهر اصفهان، محله شهشهان و قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 03134460694 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه حوله زمرد اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهشهان است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو هستند.

چطور به فروشگاه حوله زمرد اصفهان برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه حوله زمرد اصفهان از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس آیت الله طیب قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه حوله زمرد اصفهان ایستگاه مترو تختی نیز می‌باشد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه حوله زمرد اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه حوله زمرد اصفهان دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده حوله زمرد واقع شده‌اند:

 • فروشگاه افق کوروش
  عبدالرزاق، بازار سنگ تراش ها، میدان امام علی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  ابن سینا، بین میدان شهدا و پورنیک
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mojiiii (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حوله زمرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد حوله زمرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حوله زمرد ندارد.
  neshan logo