info
عکس کاروانسرای دخانیات
category

کاروانسرای دخانیات محله محسنی، اراک

درباره‌ی کاروانسرای دخانیات

کاروانسرای دخانیات (مکان تاریخی) در محله محسنی اراک و خیابان شیخ فضل الله نوری واقع شده است. این مکان یکی از سه مکان تاریخی در محله محسنی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حسن پور و پاساژ سعادت و همچنین بازار تاریخی اراک، رستوران و سفره خانه سنتی حجره، مجتمع آموزشی امام علی (ع)، چهار سوق و مسجد امام الهادی (ع) قرار گرفته است.
سایر اماکن دیدنی و تاریخی که در محدوده کاروانسرای دخانیات واقع شده‌اند:

 • دروازه مشهد
  (3.0)
  بلوار قائم مقام فراهانی، عمار یاسر
 • برج شیشه
  (3.0)
  ادبجو، عباس رنجبر
 • دروازه قبله
  (3.0)
  بلوار امام خمینی، راسته بازار سرپوشیده
 • خانه تاریخی یوسف‌خان گرجی
  (3.0)
  ادبجو، عباس رنجبر
 • کاروانسرای راستین
  (3.0)
  بلوار امام خمینی، راسته بازار سرپوشیده، گذر قبله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پیمان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کاروانسرای دخانیات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کاروانسرای دخانیات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کاروانسرای دخانیات ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، محسنی، شیخ فضل الله نوری، بین گذر چهارسوق بازار و آیت‌الله سلطان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo