info
عکس ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب
category

ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب (محله دانشگاه، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب

ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه یزد و خیابان پژوهش واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر و همچنین مجتمع مسکونی بهاران و ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب یزد

ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله دانشگاه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خیابان پژوهش، بین بهار و میدان کتاب قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ساختمان آفتاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
  بلواردانشگاه، بین میدان اطلسی و یاس
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی
  بلوار صیاد شیرازی، بین جواد الائمه و بوستان
 • ایستگاه اتوبوس کوچه شبنم
  طراوت، بین میدان ایثار و شبنم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب ندارد.
  neshan logo