info
عکس نارین
category

نارین محله سعد آباد، مشهد

درباره‌ی نارین

نارین (فروشگاه) در محله سعد آباد مشهد و خیابان سنائی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت و نه فروشگاه در محله سعد آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی دکتر شیخ و پاساژ بهزاد و همچنین پیتزا خونه شعبه صاحب‌الزمان، ابتکارسازان صنعت، جگرکی صفا، کافه فوکا و آبمیوه و بستنی ایستگاه تقویت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده نارین واقع شده‌اند:

 • گالری ساعت کاردینال
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 21 و بلوار مدرس
 • پارس پلاست
  شهید محسن کاشانی، بین رضویها و کاشانی 44
 • فروشگاه نوین چوب
  شهید محسن کاشانی، بین کاشانی 67 و کاشانی 69
 • آبلیمو اعتماد
  بلوار سپهبد قرنی، قرنی11
 • پاییزان تابلو
  بلوار امام خمینی، بازارچه سراب، بین بازارچه سراب 2 و 3
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rz21 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نارین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 02 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نارین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نارین ندارد.
  neshan logo