info
عکس جانبو 2291
category

جانبو 2291 (محله شیخ هادی، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی جانبو 2291

جانبو 2291 (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شیخ هادی تهران و خیابان میردامادی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه زنجیره‌ای در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، خانه موزه مقدم و بازار ابزار فجر و همچنین کافه کتاب دارالخلافه، شرکت رونیکس، دبیرستان دوره اول علامه حلی 1 تهران، اتحادیه صوتی و تصویری، موبایل و لوازم جانبی،موسیقی و کیان گریل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو حسن آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه جانبو 2291 تهران

فروشگاه جانبو 2291 تهران در محله شیخ هادی شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه جانبو 2291 تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شیخ هادی به شمار آورد. فروشگاه شهروند بهشت، ویوان و شیرین عسل فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه جانبو 2291 تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو 2291 تهران مطلع می‌کند. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سفارت قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه جانبو 2291 تهران ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) نیز می‌باشد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه جانبو 2291 تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه جانبو 2291 تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده جانبو 2291 واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شهروند بهشت
  15 خرداد، انصاری، بین خوانساری و عطایی
 • ویوان
  ولیعصر، سخنور، بین کیکاووس و شیخ هادی
 • شیرین عسل
  (5.0)
  کارگر جنوبی، جمهوری اسلامی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  (5.0)
  ولیعصر، گودرز
 • فروشگاه سیف
  (5.0)
  جمهوری اسلامی، شیخ هادی، بین مریم و رازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمید علیزاده (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جانبو 2291 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جانبو 2291 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جانبو 2291 ندارد.
  neshan logo