info
عکس آژانس کاظم نژاد
category

آژانس کاظم نژاد محله کوی راد، مشهد

درباره‌ی آژانس کاظم نژاد

آژانس کاظم نژاد (تاکسی تلفنی) در محله کوی راد مشهد و خیابان دادخواه واقع شده است. این آژانس یکی از چهار تاکسی تلفنی در محله کوی راد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی خانه کودک کندو، بیمارستان امام هادی و شب بازار طبرسی و همچنین هتل بین المللی کوثر ناب مشهد، زائرسرای فدک، حسینیه خاوری ها، مجتمع مسکونی ترنج و انگشتر سازی جهان قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس کاظم نژاد واقع شده‌اند:

 • تاکسی تلفنی کاویان
  شهید محسن کاشانی، کاشانی 11
 • تاکسی تلفنی خراسان توس
  بلوار چمن، شهدای فاطمیون، شهدای فاطمیون 5
 • آژانس وحدت
  بلوار وحدت، وحدت 9
 • آژانس سعیدگشت
  بلوار امیرالمومنین، امیرالمومنین 4، دادخواه، بین دادخواه 3 و 6
 • ابوذر
  (3.0)
  بلوار سردار شوشتری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حاجی افخمی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس کاظم نژاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس کاظم نژاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس کاظم نژاد ندارد.
  neshan logo