info
عکس بانک تجارت
category

بانک تجارت محله حاجی آباد، کرج

درباره‌ی بانک تجارت

بانک تجارت (بانک) در محله حاجی آباد کرج و بلوار مطهری واقع شده است. این مکان یکی از یازده بانک در محله حاجی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه شبانه روزی قانون، فروشگاه پ نتی، پیراهن مبل محیا، کارواش آفتاب و سبستم های هوشمند آسامن قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک تجارت کرج

یکی از بانک‌های شهر کرج بانک تجارت کرج است که در محله حاجی آباد، قرار دارد. شما می‌توانید با این شماره 02634475284 با بانک تجارت کرج تماس بگیرید. بانک تجارت کرج یکی از بانک‌های خوب محله حاجی آباد است که خدمات موردنیاز شما را ارائه می‌دهد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک تجارت، بانک توسعه تعاون و بانک انصار هم قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک تجارت کرج برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک تجارت کرج قرار دارد، ایستگاه اتوبوس نواب 12 است.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک تجارت کرج مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

ما اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک تجارت کرج را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک تجارت واقع شده‌اند:

 • بانک تجارت
  حج، نواب صفوی
 • بانک توسعه تعاون
  بلوار نبوت، حج
 • بانک انصار
  (5.0)
  بلوار مولانا، بین استانداری و بهارستان
 • بانک ملت
  (3.0)
  بلوار نبوت، بلوار ملاصدرا
 • بانک ملی
  (5.0)
  بلوار مطهری، بین شهید عاملی و سرو
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ghaemi_mahla (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ جمعه 14 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 14 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک تجارت ندارد.
  location استان البرز، کرج، بلوار مطهری، بین شهید عاملی و سرو
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک تجارت

  شنبه 07:00 تا 14:30
  یک‌شنبه 07:00 تا 14:30
  دوشنبه 07:00 تا 14:30
  سه‌شنبه 07:00 تا 14:30
  چهارشنبه 07:00 تا 14:30
  پنج‌شنبه 07:00 تا 13:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo