عکس ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری (محله جهانشهر، کرج)

ایستگاه اتوبوس
استان البرز کرج استان البرز، کرج، بلوار جمهوری اسلامی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری در محله جهانشهر کرج را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و سه ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماکت روستای کندوان و همچنین تالار پذیرایی لوتوس، اپل استور سیب سفید، ماکت ایل شاهسون ، درب اصلی پارک ملی ایران کوچک و تزئینات رزگل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله جهانشهر بلوار جمهوری اسلامی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس سرو را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، بلوار جمهوری اسلامی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان جمهوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی
  بلوار ملاصدرا، بین ابوذر و بلوار نبوت
 • ایستگاه اتوبوس سه باندی
  بلوار آزادی، بعد از یاسمن 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری ندارد.
  neshan logo