info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری
category

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ماکت روستای کندوان و بازار روز ماهان و همچنین تالار پذیرایی لوتوس، اپل استور سیب سفید، درب اصلی پارک ملی ایران کوچک، ماکت ایل شاهسون و تزئینات رزگل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری کرج

ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله جهانشهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، بین بیژن و میدان جمهوری اسلامی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس سرو را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان جمهوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی
  بلوار ملاصدرا، بین ابوذر و بلوار نبوت
 • ایستگاه اتوبوس سه باندی
  بلوار آزادی
 • ایستگاه اتوبوس جهاد - برگشت
  شهید بهشتى، بعد از شهید بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس فرش وزرا
  بلوار آزادی، بین نهم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس جهاد
  شهید بهشتى، گلستان، بین یاس و بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری ندارد.
  neshan logo