info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان سپاه
category

ایستگاه اتوبوس میدان سپاه محله جهانشهر، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان سپاه

ایستگاه اتوبوس میدان سپاه (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و شهید بهشتى، میدان سپاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و سه ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی تیتیل، بیمارستان کسری کرج و پارسا فوم (احد اکبری) و همچنین فست فود اژدر زاپاتا، فروشگاه پوشاک فایو (مرکزی)، غار رستوران ققنوس، کلینیک دامپزشکی آبتین و بانک سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان سپاه کرج

ایستگاه اتوبوس میدان سپاه کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله جهانشهر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید بهشتى، میدان سپاه بروید. ایستگاه اتوبوس میدان سپاه کرج محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف کرج می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واریان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان سپاه کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان سپاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایران زمین
  شهدای چهارصد دستگاه، بلوار علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  شهدای چهارصد دستگاه، نرسیده به بلوار جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان سپاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان سپاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان سپاه ندارد.
  neshan logo