info
عکس ایستگاه اتوبوس هلال احمر
category

ایستگاه اتوبوس هلال احمر محله جهانشهر، کرج

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هلال احمر

ایستگاه اتوبوس هلال احمر (ایستگاه اتوبوس) در محله جهانشهر کرج و خیابان شهید بهشتى واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک بادبادک، بیمارستان چشم پزشکی نور البرز و مرکز خرید آراکس و همچنین کافه دارچین، کترینگ هنر زندگی، داروخانه هلال احمر، اداره کل فنی حرفه ای استان البرز و ایستگاه مترو طالقانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو طالقانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هلال احمر کرج

ایستگاه اتوبوس هلال احمر کرج در شهر کرج، محله جهانشهر و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید بهشتى بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هلال احمر کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو طالقانی قرار گرفته است. همچنین اڑانس، ماھان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هلال احمر کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هلال احمر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  شهدای چهارصد دستگاه، بعد از بلوار علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس ایران زمین
  شهدای چهارصد دستگاه، نرسیده به بلوار علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس اتش نشانی
  شهید نژادرمضانی، پالیزبیشه
 • ایستگاه اتوبوس ایران زمین
  شهدای چهارصد دستگاه، بلوار علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر شمال
  بلوار طالقانی جنوبی، لاله 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هلال احمر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هلال احمر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هلال احمر ندارد.
  neshan logo