info
عکس ایستگاه اتوبوس 20 متری بهار
category

ایستگاه اتوبوس 20 متری بهار کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس 20 متری بهار

ایستگاه اتوبوس 20 متری بهار (ایستگاه اتوبوس) در کرج و خیابان شهید نژادرمضانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید وزرا و همچنین کلینیک پوست و موی آسمان آبی، کارواش مدرن بهار، کترینگ قصر، آموزشگاه رانندگی بهار (ویژه بانوان) و داروخانه دکتر ناصربخت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس 20 متری بهار کرج

ایستگاه اتوبوس 20 متری بهار کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید نژادرمضانی، بین شرع پسند و فروغی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس 20 متری بهار کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو طالقانی است. همچنین شما می‌توانید آژانس امداد گشت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس 20 متری بهار کرج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده 20 متری بهار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بلوار طالقانی جنوبی، بین وحدت و قیام
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر
  شهید بهشتى
 • ایستگاه اتوبوس دادگاه انقلاب
  جانبازان، شهید دکتر مفتح
 • ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش
  شهید دکتر مفتح، بین بخشداری و شهید علی محمدی
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان _ مسجد
  بلوار طالقانی شمالی، بین مهدویه و هجرت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس 20 متری بهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس 20 متری بهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس 20 متری بهار ندارد.
  neshan logo