info
عکس ایستگاه اتوبوس 20متری بهار
category

ایستگاه اتوبوس 20متری بهار کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس 20متری بهار

ایستگاه اتوبوس 20متری بهار (ایستگاه اتوبوس) در کرج و خیابان شهید نژادرمضانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید وزرا و همچنین کلینیک پوست و موی آسمان آبی، کارواش مدرن بهار، کترینگ قصر، آموزشگاه رانندگی بهار (ویژه بانوان) و داروخانه دکتر ناصربخت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس 20متری بهار کرج

ایستگاه اتوبوس 20متری بهار کرج را می‌توانید در شهر کرج، پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید نژادرمضانی، بین عراقی و شرع پسند می‌باشد. ایستگاه اتوبوس 20متری بهار کرج محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف کرج می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو طالقانی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس امداد گشت واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس 20متری بهار کرج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده 20متری بهار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بلوار طالقانی جنوبی، بین وحدت و قیام
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر
  شهید بهشتى
 • ایستگاه اتوبوس دادگاه انقلاب
  جانبازان، شهید دکتر مفتح
 • ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش
  شهید دکتر مفتح، بین بخشداری و شهید علی محمدی
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان _ مسجد
  بلوار طالقانی شمالی، بین مهدویه و هجرت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس 20متری بهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس 20متری بهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس 20متری بهار ندارد.
  neshan logo