info
عکس ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی

ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در کرج و بلوار ملاصدرا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی آرام و مرکز خرید مهستان و همچنین نمایندگی مدیران خودرو (کد 377)، کوروش اسپرت، دبیرستان پسرانه رشد نو، دلتا کامپیوتر Delta system و کبابی بناب دایی حسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی کرج

ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی کرج را می‌توانید در شهر کرج، پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار ملاصدرا، بین ابوذر و بلوار نبوت بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی بهنام واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی کرج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابوذر جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری
  بلوار جمهوری اسلامی، بین بیژن و میدان جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس نواب8
  حج، نواب صفوی، بین نواب 8 و 10
 • ایستگاه اتوبوس نواب 7
  حج، نواب صفوی، نواب 7
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  حج، نواب صفوی، بین نواب 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات_ آخر
  حج، نواب صفوی، بین نواب 3 و 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابوذر جنوبی ندارد.
  neshan logo