info
عکس ایستگاه اتوبوس جهاد - برگشت
category

ایستگاه اتوبوس جهاد - برگشت محله کوی کارمندان جنوبی، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهاد - برگشت

ایستگاه اتوبوس جهاد - برگشت (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی کارمندان جنوبی کرج و خیابان شهید بهشتى واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوی کارمندان جنوبی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارسا فوم (احد اکبری) و همچنین تعمیرگاه خودروهای هیوندای کیا تویوتا لکسوس و انواع خودروهای هیبریدی، کترینگ جهانشهر ، بستنی صمد، کافه آرسیا و ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام حسین کرج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهاد - برگشت کرج

ایستگاه اتوبوس جهاد - برگشت کرج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج است که در محله کوی کارمندان جنوبی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید بهشتى، بعد از شهید بهشتی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس جهاد - برگشت کرج محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف کرج می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو رجایی شهر قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واریان قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهاد - برگشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایران زمین
  شهدای چهارصد دستگاه
 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری
  بلوار جمهوری اسلامی، بین بیژن و میدان جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  شهدای چهارصد دستگاه، بعد از بلوار علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس سرو ناز
  شهدای چهارصد دستگاه، بین بلوار جمهوری اسلامی و بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهاد - برگشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهاد - برگشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهاد - برگشت ندارد.
  neshan logo