info
عکس موبایل و کامپیوتر الماس شهر
category

موبایل و کامپیوتر الماس شهر محله کوی فیضیه، یزد

فروشگاه و خدمات موبایل
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موبایل و کامپیوتر الماس شهر

موبایل و کامپیوتر الماس شهر (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله کوی فیضیه یزد و خیابان فیضیه واقع شده است. این مکان یکی از سه فروشگاه و خدمات موبایل در محله کوی فیضیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مازاری و آنیل دسر و همچنین سفره خانه سنتی حنا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه موبایل و کامپیوتر الماس شهر یزد

برای رفتن به فروشگاه موبایل و کامپیوتر الماس شهر یزد باید به شهر یزد، محله کوی فیضیه و بروید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (+989132519491) تماس بگیرید. فروشگاه موبایل و کامپیوتر الماس شهر یزد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله کوی فیضیه به شمار آورد. موبایل نوکیاتل، موبایل سادات و اپل استور کوک از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل و کامپیوتر الماس شهر یزد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل و کامپیوتر الماس شهر یزد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس امیرکبیر قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل و کامپیوتر الماس شهر یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه موبایل و کامپیوتر الماس شهر یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل و کامپیوتر الماس شهر واقع شده‌اند:

 • موبایل نوکیاتل
  خیابان نعیم آباد - آبشاهی، بین 14 و 12
 • موبایل سادات
  خیابان نعیم آباد - آبشاهی، نعیم آباد، بین زنبق و آیت
 • اپل استور کوک
  خیابان استاد احمد آرام، خیابان منتظر فرج، بین خیابان گلستان و وزیری
 • موبایل و لوازم جانبی مستر آزاد
  (5.0)
  پرفسور حسابی، بین گلبرگ و رضوان
 • موبایل نرگس
  (5.0)
  پرفسور حسابی، بین گلبرگ و رضوان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حامد دهقانی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل و کامپیوتر الماس شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل و کامپیوتر الماس شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل و کامپیوتر الماس شهر ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار آتش نشان، 16 متری دکتر علی اکبر سیاسی یزدی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری موبایل و کامپیوتر الماس شهر

  شنبه 18:15 تا 22:00
  یک‌شنبه 18:15 تا 22:00
  دوشنبه 18:15 تا 22:00
  سه‌شنبه 18:15 تا 22:00
  چهارشنبه 18:15 تا 22:00
  پنج‌شنبه 18:15 تا 22:00
  جمعه 18:15 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo