info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه محله خلیج فارس شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه

ایستگاه اتوبوس مدرسه (ایستگاه اتوبوس) در محله خلیج فارس شمالی تهران و خیابان خلیج فارس واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله خلیج فارس شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید فیاض بخش و کالای خواب یات yat و همچنین فست فود آنابیک، داروخانه شبانه روزی دکتر کلانتری، سوپر مارکت سینا، کلانتری 179 خلیج فارس و دفتر پلیس +۱۰ بلوار خلیج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران است که در محله خلیج فارس قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خلیج فارس، بین غفاری و کاظمی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شهرک قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  خلیج فارس، ابوسعید، بین اول و سوم
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه خلیج
  خلیج فارس، بین گلریز و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع خاتم
  خلیج فارس، هلال احمر، بین رضایی و ششم
 • ایستگاه اتوبوس قهوه خانه
  متوسلیان (فتح)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ندارد.
  neshan logo