info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک آسمان
category

ایستگاه اتوبوس شهرک آسمان محله شهرک پاسداران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک آسمان

ایستگاه اتوبوس شهرک آسمان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک پاسداران تهران و خیابان کنارگذر متوسلیان (فتح) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک پاسداران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید فیاض بخش و کالای خواب یات yat و همچنین گروه صنعتی ویتانا، هنرستان پسرانه شهید قاسمی، هیدرولیک پنوماتیک کیمیاصنعت، فنر و واشر نوین و ایستگاه اتوبوس ویتانا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک آسمان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهرک آسمان تهران است که در محله شهرک پاسداران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در متوسلیان (فتح) قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرک آسمان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس شهرک هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرک آسمان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک آسمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بلوار یاس، فجر، بین گلستان پنجم و گلستان چهارم
 • ایستگاه اتوبوس تهرانسر شرقی مترو صادقیه
  بلوار یاس، فجر، بین گلستان ششم و گلستان پنجم
 • ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه
  خلیج فارس، بین پیروزی و توحید
 • ایستگاه اتوبوس کوچه هفتاد و پنج
  شهدای کمیته انقلاب اسلامی، هفتاد و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک آسمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک آسمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک آسمان ندارد.
  neshan logo