info
عکس نمایشگاه ماشین
category

نمایشگاه ماشین محله میدان امامت، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نمایشگاه ماشین

نمایشگاه ماشین (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله میدان امامت تهران و خیابان امامت واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه مرتبط با خودرو در محله میدان امامت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید شرق و همچنین داروخانه دکتر سمیعی فر، دفتر ازدواج و سالن عقد نشان، نشر و پخش فرید، دبستان دخترانه پروین اعتصامی و شرکت پرتو تجهیز بعثت قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده نمایشگاه ماشین واقع شده‌اند:

 • شرکت متین خودرو پارسیان
  دماوند، تیموری
 • شیشه و قفل اتومبیل شاهد
  دماوند، فراهانی
 • کویر
  دماوند، توانا
 • اسپرت پژواک قلیزاده
  سی متری نیروی هوایی، نهاوندی(6/37)
 • باطری پارس
  دماوند، بین طوفانی و رضا حاتمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sama (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایشگاه ماشین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایشگاه ماشین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایشگاه ماشین ندارد.
  neshan logo