info
عکس اتومبیل آریا
category

اتومبیل آریا محله میدان امامت، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اتومبیل آریا

اتومبیل آریا (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله میدان امامت تهران و خیابان امامت واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه مرتبط با خودرو در محله میدان امامت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید شرق و همچنین داروخانه دکتر سمیعی فر، مسجد امام حسن مجتبی، دفتر ازدواج و سالن عقد نشان، نشر و پخش فرید و دبستان دخترانه پروین اعتصامی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده اتومبیل آریا واقع شده‌اند:

 • شرکت متین خودرو پارسیان
  دماوند، تیموری
 • شیشه و قفل اتومبیل شاهد
  دماوند، فراهانی
 • کویر
  دماوند، توانا
 • اسپرت پژواک قلیزاده
  سی متری نیروی هوایی، نهاوندی(6/37)
 • باطری پارس
  دماوند، بین طوفانی و رضا حاتمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sama (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتومبیل آریا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اتومبیل آریا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتومبیل آریا ندارد.
  neshan logo