info
عکس کوی سازمانی قمربنی هاشم(ع)
category

کوی سازمانی قمربنی هاشم(ع) محله ازگل، تهران

درباره‌ی کوی سازمانی قمربنی هاشم(ع)

کوی سازمانی قمربنی هاشم(ع) (شهرک مسکونی) در محله ازگل تهران و بزرگراه شهید بابایی واقع شده است. این شهرک یکی از بیست شهرک مسکونی در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید لوازم یدکی خودرو و همچنین جایگاه گاز CNG شهید بابایی جنوبی، تعمیرگاه تویوتا ولکسوس تویوتاپ ، کارواش روشن، پادگان جهاد خودکفایی نزاجا و سوپر مارکت رادین قرار گرفته است.
سایر شهرک‌های مسکونی که در محدوده کوی سازمانی قمربنی هاشم(ع) واقع شده‌اند:

 • شهرک شهید خوشرو آجا
  بزرگراه ارتش، شاه مرادی
 • بلوک 2 لویزان 3
  بزرگراه ارتش، نیروی زمینی
 • بلوک 5
  بزرگراه ارتش، نیروی زمینی
 • بلوک ۳۴ شهرک لویزان سه
  ارتش
 • بلوک ۳۳ شهرک لویزان ۳
  بزرگراه ارتش، نیروی زمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایرانگرد (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کوی سازمانی قمربنی هاشم(ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کوی سازمانی قمربنی هاشم(ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کوی سازمانی قمربنی هاشم(ع) ندارد.
  neshan logo