info
عکس دکتر مریم کریمی
category

دکتر مریم کریمی اصفهان

کلینیک زیبایی
5.0
13 رای

درباره‌ی دکتر مریم کریمی

دکتر مریم کریمی (کلینیک زیبایی) در اصفهان و خیابان شهید نورالهی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینیور مارکت و همچنین مستر برگر، کتابسرای پدرام، شرکت بیمه سامان، آکواریوم مارین لند و خورش ماست تاج الملوک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از کلینک‌های زیبایی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر کلینک‌های زیبایی که در محدوده دکتر مریم کریمی واقع شده‌اند:

 • کلینیک لیزر الوین
  شریعتی شرقی، کسایی
 • مرکز زیبایی روژین
  چهار باغ بالا، کاویان
 • مرکز لیزر کاویان
  چهار باغ بالا، بین کاویان و شکوفه
 • کلینیک پوست و مو دکتر حق دوست(اصفهان)
  شریعتی شرقی، نرسیده به کسایی
 • مرکز زیبایی درمانی اکسیر
  آیینه خانه، بین هفت دست و جهانگیر خان قشقایی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر مریم کریمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر مریم کریمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر مریم کریمی ندارد.
  neshan logo