info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگ 2
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگ 2 محله طراوت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگ 2

ایستگاه اتوبوس فرهنگ 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله طراوت یزد و بلوار صیاد شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله طراوت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آسیا و همچنین رستوران لیموترش، پرده ایده آل، سوپر مارکت فرهنگ 1، برق خودروی نیکو و پیرایش مقیمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ 2 یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس فرهنگ 2 یزد است که در محله طراوت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار صیاد شیرازی، بین نسیم و میدان توحید واقع شده است. ایستگاه اتوبوس فرهنگ 2 یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگ 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا
  خیابان پژوهش، بلوار شهیدان اشرف
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  بلوار صیاد شیرازی، بوستان
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  بلوار صیاد شیرازی، بوستان
 • ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد
  بلوار صیاد شیرازی، بوستان
 • ایستگاه اتوبوس میدان ایثار
  بلوار شهیدان اشرف، بین میدان ایثار و امامت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگ 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگ 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگ 2 ندارد.
  neshan logo