info
عکس کافه رستوران زیگان
category

کافه رستوران زیگان محله نصرت، تهران

درباره‌ی کافه رستوران زیگان

کافه رستوران زیگان (رستوران) در محله نصرت تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این رستوران یکی از نوزده رستوران در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خرید طلایی و همچنین رستوران نصرت، کافه روتین بوک، مدرسه دانشجویی قرآن و عترت، فست فود ایران برگر و انتشارات تیمورزاده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این رستوران به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران کافه رستوران زیگان تهران

آدرس این رستوران،‌ شهرتهران کارگر شمالی، تقاطع نصرت، است.

رستوران کافه رستوران زیگان تهران از رستوران‌های محبوب محله فرصت شیرازی است. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری مانند رستوران، رستوران ایران غذا، رستوران ایرانی هتل پارسی، کافه مطبخ رباب و کافه و رستوران لاوان قرار دارند. کافه رستوران دی، کافه ثابت و کافه بافه از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله فرصت شیرازی هستند که در نزدیکی رستوران کافه رستوران زیگان تهران قرار دارند.

چطور به رستوران کافه رستوران زیگان تهران برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند راحت و بی‌دردسر بهترین مسیر را برای رسیدن به رستوران کافه رستوران زیگان تهران انتخاب کنید و اوقات خوشی را در این رستوران بگذرانید. نقشه آنلاین نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. شما می‌توانید راه‌های رسیدن به این رستوران با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران و مکان‌های دیگری در اطراف آن را نیز از طریق اپلیکیشن نشان ببینید.

قرار گرفتن ایستگاه مترو و اتوبوس در نزدیکی رستوران کافه رستوران زیگان تهران یکی از امتیازهای خوب آن است که باعث می‌شود دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. ایستگاه مترو کارگر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این رستوران است. ایستگاه اتوبوس نصرت نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران کافه رستوران زیگان تهران است.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران در ادامه قابل مشاهده‌ است. فراموش نکنید اگر به رستوران کافه رستوران زیگان تهران رفتید، حتماً نظر خودتان را به‌صورت کامنت در بخش نظرات برای ما و دیگر کاربران ِ نشان قرار دهید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده کافه رستوران زیگان واقع شده‌اند:

 • رستوران
  آزادی، نرسیده به بیمارستان کمک
 • رستوران ایران غذا
  دکتر فاطمی، بین کارگر و خزان
 • رستوران ایرانی هتل پارسی
  کارگر جنوبی، نظری، بین فرزانه و دوازدهم فروردین
 • کافه مطبخ رباب
  کارگر شمالی، بین صدوقی و دکتر فاطمی
 • کافه و رستوران لاوان
  بلوار کشاورز، قدس، بین دکتر باستانی پاریزی و ایتالیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عاشوری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه رستوران زیگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه رستوران زیگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه رستوران زیگان ندارد.
  neshan logo