info
عکس دندانپزشکی آپادانا
category

دندانپزشکی آپادانا محله کاشانک، تهران

مرکز دندان‌پزشکی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دندانپزشکی آپادانا

دندانپزشکی آپادانا (مرکز دندان‌پزشکی) در محله کاشانک تهران و خیابان جهانبخش نژاد واقع شده است. این مرکز یکی از شانزده دندان پزشکی در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرمانیه و مرکز خرید آرتمیس و همچنین سفارت سوئد، دکتر بهادر درانی متخصص ارتودنسی، مرکز خرید کوهستان، گام برگر و برج آسمان قرار گرفته است.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده دندانپزشکی آپادانا واقع شده‌اند:

 • مطب دکترداریوش حمیدزاده
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، لنگری
 • مطب دندانپزشکی دکتر آرمان شکری
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین طاهری و مسجد جامع
 • مرکز تخصصی دندانپزشکی مهر
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین طاهری و مسجد جامع
 • دندانپزشکی پیام
  پاسداران، تنگستان چهارم
 • دندانپزشکی طرح لبخند
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین طاهری و مسجد جامع
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Saeed5h (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دندانپزشکی آپادانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دندانپزشکی آپادانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دندانپزشکی آپادانا ندارد.
  neshan logo