info
عکس مجتمع ای‌ وان کامپلکس
category

مجتمع ای‌ وان کامپلکس محله دیباجی - فرمانیه، تهران

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی مجتمع ای‌ وان کامپلکس

مجتمع ای‌ وان کامپلکس (بازار و مرکز خرید) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و خیابان جهانبخش نژاد واقع شده است. این مجتمع یکی از هفت بازار و مرکز خرید در محله دیباجی - فرمانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرمانیه و مرکز خرید آرتمیس و همچنین تالار فرمانیه، رستوران بانک ملت فرمانیه، آزمایشگاه پاتوبیولوژی فردا، دکتر بهادر درانی متخصص ارتودنسی و مرکز خرید کوهستان قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع ای‌ وان کامپلکس واقع شده‌اند:

 • مرکز خرید فرمان
  پاسداران، تنگستان یکم، بین علوی و عسگریان
 • مرکز خرید بام برند سنتر
  لواسانی
 • سجادی نیل
  جهانبخش نژاد، بوستان
 • بازارچه الغدیر
  (3.0)
  پاسداران، لنگری
 • سکه بارکد
  (5.0)
  پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین یاسمن و قاسمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع ای‌ وان کامپلکس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع ای‌ وان کامپلکس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع ای‌ وان کامپلکس ندارد.
  neshan logo