info
عکس مرکز خرید فرمان
category

مرکز خرید فرمان محله نیاوران، تهران

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی مرکز خرید فرمان

مرکز خرید فرمان (بازار و مرکز خرید) در محله نیاوران تهران و خیابان دکتر یزدیان واقع شده است. این مجتمع یکی از سیزده بازار و مرکز خرید در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرمانیه و بام برند سنتر و همچنین کافه ساعدی نیا، مسکن وفا، فروشگاه یاران دریان، سالن زیبایی مهرناز فیاضی و شرکت درسا صنعت تهران قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید فرمان واقع شده‌اند:

 • سجادی نیل
  جهانبخش نژاد، بوستان
 • مجتمع ای‌ وان کامپلکس
  جهانبخش نژاد، بین نرگس و لواسانی
 • مرکز خرید بام برند سنتر
  لواسانی
 • مرکز خرید کیمیا
  (5.0)
  باهنر، بین ناطقیان و خان سفید
 • سکه بارکد
  (5.0)
  پاسداران، موحد دانش - اقدسیه، بین یاسمن و قاسمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 23 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید فرمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 23 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید فرمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید فرمان ندارد.
  neshan logo