info
عکس مجموعه فرهنگی ورزشی ولایت
category

مجموعه فرهنگی ورزشی ولایت محله فاز دو، پرند

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجموعه فرهنگی ورزشی ولایت

مجموعه فرهنگی ورزشی ولایت (سالن و مجموعه ورزشی) در محله فاز دو شهر جدید پرند و خیابان حرا دوم واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج مجموعه ورزشی در محله فاز دو شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قلعه بازی کودک پرند و همچنین فست فود لونا، جلسه معتادان گمنام پرند، آتش نشانی و خدمات ایمنی پرند، آگاهی پرند و کبابخانه درباری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو پرند، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.ایستگاه‌های نزدیک به مجموعه فرهنگی ورزشی ولایت


سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده مجموعه فرهنگی ورزشی ولایت واقع شده‌اند:

 • باشگاه بدنسازی رادین
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، ورزش
 • باشگاه هیرو شعبه دو اینده سازان
  (5.0)
  بلوار علامه طباطبایی، بین کندوان و میدان امام خمینی
 • شهربانو
  (3.5)
  بلوار امام خمینی، البرز جنوبی
 • باشگاه مردان اهنین
  (5.0)
  بلوار امام خمینی، بین علم کوه و نای بند اول
 • مجتمع ورزشی الغدیر
  (4.5)
  بلوار امام خمینی، ورزش، زرد کوه دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پرویز (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه فرهنگی ورزشی ولایت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه فرهنگی ورزشی ولایت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه فرهنگی ورزشی ولایت ندارد.
  neshan logo