info
عکس ملزومات حجاب آرمیتا
category

ملزومات حجاب آرمیتا تبریز

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ملزومات حجاب آرمیتا

ملزومات حجاب آرمیتا (بازار و مرکز خرید) در تبریز و خیابان روشنایی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان زکریا، موزه آذربایجان و مجتمع تجاری اطلس و همچنین مسجد کبود (عمارت مظفریه)، موزه عصر آهن، بوستان خاقانی، رستوران یاقوت و فروشگاه واو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده ملزومات حجاب آرمیتا واقع شده‌اند:

 • دالان ابوالقاسم
  بلوار جمهوری اسلامی، دارایی - مدنی 1، باشماخچی بازاری، بیرینجی حاج ابوالقاسم دالانی
 • پاساژ ناصریه
  فرش پیرا، دارایی - مدنی 1، بین مجتهدلر و امام جمعه
 • بازار امیر کبیر
  بلوار جمهوری اسلامی
 • پاساژ رازی
  فرش پیرا، دارایی - مدنی 1، بین مجتهدلر و امام جمعه
 • تیمچه رضوی
  بلوار جمهوری اسلامی، دارایی - مدنی 1، بین باشماخچی بازاری و پانبیخچی بازار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی طوفان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ملزومات حجاب آرمیتا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ملزومات حجاب آرمیتا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ملزومات حجاب آرمیتا ندارد.
  neshan logo